בניית אתר וורדפרס

אז החלטתם שהעסק שלכם צריך אתר. אני יודע שהאופציות רבות, וכאן אני אסביר לכם מדוע לדעתי וורדפרס היא הפלטפורמה הנכונה לעסק שלכם!

למה בעצם לבנות אתר וורדפרס?

כמו לכל דבר, לוורדפרס יש ייתרונות וחסרונות. כאן אספק לכם את דעתי האישית למה וורדפרס זאת הפלטפורמה הנכונה בשבילכם.

למאמר על הייתרונות והחסרונות של וורדפרס

באופן טבעי, משום שאתר וורדפס בסיסי יותר פשוט ולוקח פחות זמן מאשר לכתוב קוד אז המחיר בהתאם והמון פעמים נראה הפרשי מחירים בין פיתוח אתר בוורדפס לעומת קוד. כן יש מקרים בהם האתר שאתם רוצים לפתח דורש מערכת מאוד מורכבת ואז יהיה יותר נכון לבנות בעזרת קוד, אבל הרוב המוחלט של העסקים והעסקים הקטנים יכולים להשתמש באתר שבנוי בוורדפרס ולהיות מרוצים מהביצועים, קידום ונראות ב-100%.

  • וורדפרס בנויה בקוד פתוח – יותר אפשרויות בבניית האתר.

קוד פתוח – כלומר שכל אחד יכול לצפות ולשנות את הקוד של וורדפרס, מקנה המון יכולות אדירות למערכת, מתכנתים רבים עוסקים בבניית תבניות לוורדפרס, ווקומרס, אלמנטור וגם פלאגינים שלרבות נועדים לפצות על חוסרים.

  • ניהול והוספת / שינוי תכנים בפשטות גם ללא ידע קודם.

מאוד פשוט לנהל תוכן בוורדפרס, המערכת נבנתה במקור למען יצירת בלוגים ולכן חווית המשתמש מאוד הגיונית ופשוטה. הדרכה פשוטה של גג חצי שעה (בהגזמה), ואתה יכול להוסיף, להוריד לשנות תוכן בכל מקום בוורדפרס (פוסטים, בלוגים, כותרות, טקסט, מוצרים).

  • כמות עצומה של פלאגינים.

בזכות הקהילה המדהימה והגדולה של וורדפרס, יש המון תוספים (חלקם חינמיים, חלקם בתשלום.) לפתרון כל בעיה ולהוספת יכולות לוורדפרס.

  • קהילה עצומה שמספקת מענה לכל שאלה או בעיה.

כמו שכבר כתבתי, מאחורי וורדפרס קהילה עצומה שלא רק מפתחת עוד יכולות לוורדפרס, אלא גם עונה על כל שאלה שאתה יכולים או לא יכולים לחשוב עליה. אני לעולם לא נתקלתי בבעיה שלא מצאתי אליה מענה תוך דקות ספורות.

  • עידכונים שוטפים.

וורדפרס מתעדכנת לעיתים תכופות, לרבות עדכוני אבטחה.

  • ידידותי ל-SEO.

וורדפרס בנויה בצורה כזאת שמאוד פשוט לקדם את האתר באינטרנט.

אז בתכלס, למה שתשתמשו בוורדפרס?

וורפרס מושלמת לאתרי תדמית ותוכן הכוללים בלוגים ומאמרים, אתרים לבעלי עסקים קטנים, חנויות ווקומרס ולעיתים גם עסקים גדולים מהסיבות האלו: ניהול התוכן נוח ופשוט, המחירים סבירים, קל לקדם מבחינה אורגנית, ופשוט לגדול עם אתר וורפרס.

דילוג לתוכן