אודותי, בונה האתרים שלכם

שלום כולם, שמי שחר נתנאלי ואני בונה אתרים, כאן לשירותכם! אני אבנה לכם את האתר הכי מקצועי שתוכלו לבקש, ובשביל מחיר הוגן אתם תקבלו את החבילה השלמה:

אתר מהיר

מקודם אורגנית

מונגש

שירות מעל הכל

הדרכה על האתר

תהליך מהיר ויעיל

אז מי אני?

נעים מאוד, שחר נתנאלי מפתח אתרים המתמחה בוורדפרס. אני בן 24 ועוסק בבניית אתרים מעל שנתיים. לאחר שסיימתי קורס Fullstack Development, התחלתי לבנות אתרים בשביל הכיף, נהניתי לכתוב קוד ובניתי לעצמי כמות מכובדת של אתרים (בעיקר לספרים שאני כותב, וכמה למיזמים שרציתי להקים.) אבל אז זה עוד היה בגדר תחביב. בסופו של דבר החלטתי שמכיוון שאני נהנה וטוב בעיצוב ובניית אתרים, אני רוצה להפוך את התחביב למקצוע ועם הנסיון והידע שהיה לי, והחלטתי במקום להמשיך לבנות אתרים בקוד (בעיקר React)  החלטתי שהדרך הכי יעילה ומהנה היא לבנות אתרים בוורדפרס. המון סיבות הובילו אותי להחלטה הזו, העיקרית היא העובדה שפחות התעסקות בקוד נתנה לי את היכולת להתמקד בדבר שתמיד הכי משך אותי בבניית אתרים, העיצוב. אז למדתי את מערכת ניהול התוכן, בניתי עוד כמה עשרות אתרים לעצמי והתחלתי לבנות אתרים לחברות וגם לעשות עבודות קטנות בתחום, כמו הנגשץ אתרים, שיפור ביצועים, קידום אורגני ועוד.

מעבר לבניית אתרים יש לי עוד המון תחומי עניין ואני נהנה להעביר את זמני בעיקר בכתיבת ספרים, ציור ונסיון להקים סטרטאפ בתחום ההתקדמות וההתפתחות האישית.

מומחה בוורדפרס ואלמנטור

אני מכיר את וורדפרס ואלמנטור כמו את כף ידי. בניתי מספר רב של דפי נחיתה, בלוגים, חנויות ואתרים לעסקים קטנים, משם קיבלתי המון נסיון בוורדפרס ואלמנטור.

מפתח אתרים

ניסיון בפיתוח אתרים, מהפרונטאנד ל-בקאנד עם ידע בשפות וטכנולוגיות רבות כמו: html, css, javascript, react, PHP, wordpress, mysql, elementor, mongoDB

אז איזה אתרים אני בונה?

בניית אתרים לעסקים

בניית דפי נחיתה

בניית אתרי בלוג

בניית אתרים לעסקים קטנים

עוד ייתרונות בעבודה איתי

אני מספק דומיין ואחסון

האתר יאוחסן על ידי אחת החברות הטובות שאני מכיר: JetServer שמשתמשת בממשק Cpanel, שדרכה גם תזכו לשירות לקוחות מדהים וגם לביצועים מעולים באתר.

תקבלו אתר המוכן לקידום בגוגל

לאחר למידה ארוכה והיכרות מעמיקה עם תהליכי SEO, האתר יהיה מוכן לקידום אורגני / ממומן. אציין שבשלב זה אני לא מציע שירותי קידום.

הגישה שלי, ומה בתכלס תקבלו?

בניה מהירה

אני מקים אתרים בכמות הזמן המינימלית, ללא שום פשרות על איכות וביצועים.

ריספונסיביות

האתרים שאני בונה ריספונסיביים ומותאמים לכל המכשירים.

אתרים מקצועים

עם המון נסיון בידיי, אני אבנה את האתר בצורה המקצועית ביותר.

עיצוב מותאם

אני מעצב את האתרים לפי הצרכים האישיים של כל אדם, ללא שימוש בתבניות.

שירות ללא פשרות

אני מאמין שצריך לגשת לכל סיטואציה עם חיוך. אני מתחייב לשירות הכי חם וליווי בכל צעד וצעד לכל אורך הדרך.

הנגשת האתר

בניית דף הצהרת נגישות מותאם והתקנת אייקון נגישות ממש כמו באתר הזה.

הדרכת תפעול

הדרכה בה תלמדו איך לשנות, להוסיף ולהוריד תוכן מאתרכם וכמובן כיצד לתחזק אותו.